Študentský nábytok Romantic

Študentský nábytok Romantic

Študentský nábytok zo série Romantic patrí k jedným z najobľúbenejších produktov značky Çilek. Určený je najmä pre dievčatá vo veku 3-24 rokov. Rôzne rozmery a veľké množstvo druhov nábytku umožňuje daným štýlom zariadiť izbu nielen pre malé dievčatá, ale hlavne pre dospievajúce študentky. Nábytok je v čisto bielom prevedení s ľahkým vintage štýlom. Jeho dizajn je inšpirovaný anglickým vidiekom.

 V sérii nájdete niekoľko druhov postelí s rôznymi rozmermi jednolôžkové postele 90x190 cm, 100x200 cm a 120x200 cm všetky s možnosťou doplniť o prístelku, prípadne vyklápacie postele s úložným priestorom 90x190 cm a 100x200 cm.

Podľa priestorových možností, ktoré máte k dispozícii, si môžete vybrať dve prevedenia dievčenského nábytku Romantic – L do väčších priestorov a M do menších.

Vnútri šatníkových skríň nájdete zabudovaný LED diódový pás, ktorý sa po otvorení automaticky rozsvieti a vy si môžete prehľadne vyberať váš outfit. Pre písanie projektov sú ideálnymi spoločníkmi naše šikovné písacie stoly s praktickou nadstavbou, vďaka ktorej získate viac odkladacích možností. Nadstavba písacieho stola je moderným prvkom nášho nábytku a vytvára zo stola „smart“ zariadenie. Nájdete v nej zabudovaný USB vstup a výstup. Väčšiu z dvoch komôd možno rozšíriť o elegantné zrkadlo. Vrchná zásuvka komody je prakticky rozdelená na tri priehradky, čo prehľadne rozdelí vaše šperky a rôzne drobnosti.

Dvierka na Çilek nábytku obsahujú bezpečnostné prvky, brzdiče, aby sa predchádzalo nepríjemným zraneniam, akými sú pricviknuté prsty. Tiež vďaka spomínaným brzdičom je dovieranie jemné a tiché. Bezpečnosť izby umocňujú zaoblené rohy nábytku.

Dokonalú vidiecku atmosféru docielite vintage textilnými doplnkami zo série DREAM alebo PARADISE. 

Dievčenský nábytok Romantic spĺňa všetky potrebné certifikáty TUV, GS, E1, TSE, RoHS, CE.

späť12
späť12

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0,00