Pre bábätká - Romantic Baby

Detský nábytok ROMANTIC BABY

Očakávate veľkolepý príchod najcennejšej princeznej? Už sa neviete dočkať, no zatiaľ nemáte pre ňu pripravené to pravé ubytovanie?  To Nevadí. Cilek Vám predstavuje sériu detského nábytku Romantic Baby, ktorá je navrhnutá presne tak, aby uspokojila vysoké nároky nejednej mladej dámy.

Séria Romantic Baby je detský nábytok pre bábätká, ktorým zariadite izbu dievčatka, od narodenia až do konca základnej školy. Nemusíte sa už o nič starať, pohodlie zabezpečí  detská rastúca postieľka, ktorú jedného dňa premeníte na veľkú plnohodnotnú detskú posteľ 80x180 cm, prípadne menšiu verziu na 75x160 cm. Rastúce postieľky s prístelkou sú určené pre maminy, ktoré chcú byť bližšie k svojmu dieťatku alebo potrebujú viac úložného priestoru. Trojdverová detská skriňa na detské oblečenie je navrhnutá nielen pre novorodenecké oblečenie, ale tiež pre väčšie dĺžky, presne tak, ako bude rásť vaše dieťa. Ak nemáte dostatok miesta na veľké skrine, v sérii Romantic Baby objavíte aj menší variant, dvojdverovú detskú skriňu tiež uspôsobenú na menšie či väčšie kusy oblečenia. Kompletnú zostavu nábytku dopĺňa romantická komoda a nádherný vešiak s poličkou. Funkčne navrhnutý nábytok poskytuje dostatok úložného priestoru, ktorý využijete rovnako pre najmenšie aj pre väčšie dievčatá.

Toto všetko nezabudnite doplniť doplnkovým sortimentom, ktorý zmení obyčajnú detskú izbu na kráľovskú komnatu a vyčaruje v nej skutočnú atmosféru ako na zámku. Ružové záclony, baldachýn či ľahko umývateľný mäkký koberec. Všetko je pripravené na veľkolepé entrée. 

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0,00