Študentské izby - Modera

Dominantým prvkom série je kombinácia bieleho dreva s hnedým.

Prevedenie nábytku je veľmi obľubené najmä na presvetlenie interiérov. Vďačná neutrálna biela je kombinovateľná so všetkými farbami. Farebnými doplnkami viete prispôsobovať vzhľad miesnosti Vašim sezónnym náladám. Nábytok MODERA je ideálny do izby starších žiakov, ktorí s ním budú dospievať. Čelo postele je veľmi praktické. Všetko, čo potrebujete, máte po ruke. Okuliare, knihu, telefón. Navyše je vybavené USB vstupom na pohodlné nabíjanie elektronických zariadení.

V sérii nájdete niekoľko druhov postelí s rôznymi rozmermi:  jednolôžkové postele 100x200 cm a 120x200 cm, všetky s možnosťou doplniť o prístelku, prípadne vyklápacie postele s úložným priestorom 100x200 cm a 120x200 cm a taktiež poschodové postele s rozmermi 90x200 cm a 90x200-120x200 cm, ktoré je tiež možno doplniť o prístelku, ktorá môže slúžiť ako úložný priestor alebo ako tretie lôžko. Postele okrem dostatku priestoru uľahčujú nabíjanie rôznych elektronických zariadení tým, že priamo v nich sú zabudované USB vstupy.

Šatníkové skrine ponúkajú dostatok úložného priestoru. Väčšia skriňa, s posuvnými dverami, má viac možností na zavesenie oblečenia.

Študentská komoda so štyrmi zásuvkami má tiché zatváranie vďaka brzdičom. V prípade väčšieho úložného priestoru máte na výber študentskú komodu s piatimi zásuvkami.

Písacie stoly sú na výber dva, podľa toho, koľko priestoru potrebujete pre prácu. Obidva stoly viete doplniť praktickou nadstavbou, policou alebo policou s priečkami. Umožní Vám to mať všetky potrebné pomôcky po ruke a zároveň upratané. 

Študentský nábytok MODERA spĺňa všetky potrebné certifikáty TUV, GC, E1, TSE, RoHS, CE.

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0,00