Študentský nábytok Yakut

Študentský nábytok Yakut

Séria študentského nábytku Yakut je určená pre dievčatá od 3-24 rokov.

Povrchová úprava nábytku je biely lesklý lak doplnený prvkami malinovo ružovej farby, ktorých kombinácia pôsobí veľmi príjemne. Z izby vyžaruje dobrá energia a vyvoláva veľmi pozitívne emócie.

V sérii Yakut je niekoľko druhov postelí: jednolôžková posteľ 90x190 cm, pod ktorú je k dispozícii prístelka s rozmerom 90x180 cm, dve väčšie postele 100x200 cm a 120x200 cm a vyklápacia posteľ 100x200 cm s úložným priestorom a ergonomickou rúčkou. Postele s čalúneným čelom sú z jemnej látky, do ktorej sú vložené okrasné kamienky.

Ak posteľ plánujete kúpiť pre menšie dievča, chráňte ju pred nepríjemnými pádmi praktickou bočnicou. Úchopy bezpečnostnej bočnice sú kompatibilné so všetkými posteľami zo série Yakut. Cez deň posteľ ozdobte ružovým volánikovým prehozom ROSA. Krásne to dotvára atmosféru izby. Písací stôl je nielen praktický vďaka svojej veľkosti, ale spolu s nadstavbou dotvára dizajn izby. Vedľa stola ako stojan na knižky perfektne poslúži štýlová knižnica na malých nožičkách.

Každý má rád vôňu čistoty a svieže oblečenie. Trojdverová skriňa Yakut Vás po otvorení prekvapí led svetielkom v časti na vešanie a vzduchovými prieduchmi na zadnej strane. Na drobné doplnky či spodnú bielizeň môžete využívať  komodu so zrkadlom. 

Doplnkami vhodnými do Yakut dievčenskej izby sú záclony a závesy z kolekcie ROSA.

Pri navrhovaní nábytku dizajnéri berú ohľad na bezpečnosť, praktické využitie a nápaditý dizajn. Preto sú rohy nábytku jemne zaoblené a na skrini, stolovej nadstavbe a knižnici je systém na uchopenie do stien.

Dievčenský nábytok YAKUT spĺňa všetky potrebné certifikáty TUV, GC, E1, TSE, RoHS, CE.

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0,00