O značke

Virtuálnu prehliadku predajne v Turecku si môžete pozrieť kliknutím na tento link: 3D VIRTUAL STORE TOUR

Çilek bol založený v roku 1995 v Turecku, so snahou špecializovať sa a líšiť sa vo všetkých aspektoch.

V snahe dosiahnuť dokonalosť, Çilek úspešne realizoval rozsiahlé a detailné zmeny vo výrobnom procese zahŕňaujce technologické zariadenia, princípy štíhlej výroby, originálny dizajn, funkcionalitu, uživateľský orientované produkty, bezpečtnostnú certifikáciu, franšízingové predajne a architektonické poradenstvo.

S cieľom prezentovať svoje originálne návrhy a napínavú atmosféru detských izieb pre všetky deti na svete sa Çilek prepracoval na medzinárodný trh v prvom roku od jeho vzniku a stal sa jednou z navýznamenších značiek sveta v nábytkárskom priemysle.

Byť jednotkou vo svojom odbore - Çilek ponúka nábytok a vybavenie izieb zamerané pre bábätká, deti a tínedžerov pod konceptom predajní “Çilek Room”.

Çilek nasleduje smer stať sa globálnou značkou rozšírenou po celom svete prostredníctvom franšízingu. V súčastnosti skrášľuje izby pre viac ako tri miilióny detí na celom svete. Celkovo Çilek prevádzkuje 444 predajní roztrúsených vo viac ako 66 krajínách na 5 kontinentoch, ktoré obsluhuje 2 000 zamestnancov v celkovej výmere 60 000 m2 obchodných prevádzok.

Çilek

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0,00