Študentský nábytok Flora

Študentský nábytok FLORA

Séria študentského nábytku Flora je určená pre dievčatá, ktoré majú rady všetko jemné, svetlé a preferujú drobné detaily proti veľkým kontrastom. Majú rady pokoj a sú citlivé. Flora študentský nábytok je navrhnutý dizajnérmi spoločnosti Çilek tak, aby priniesol do miestnosti praktický dizajn s esteticky veľmi prívetivým prepracovaným.

Študentskú izbu zariadite nábytkom Flora od podlahy po strop.

V sérii je niekoľko druhov postelí študentská poschodová posteľ 90x200 cm, vyklápacia posteľ 90x190 cm s úložným priestorom, jednolôžkové študentské postele 100x200 cm, 120x200 cm, 90x190 cm s možnosťou prístelky, ktorá poslúži aj ako úložný priestor. Pre dokonalý pocit raja zaveste nad posteľ baldachýn zo série PARADISE. Ak posteľ plánujete kúpiť pre menšie dievča, môžete si jej bezpečnosť zabezpečiť praktickou bočnicou. Už viac žiadne nepríjemné nočné prekvapenia a pády z postele. Cez deň posteľ ozdobte prehozom zo série PARADISE. Krásne to dotvára atmosféru izby.

Študentské písacie stoly rozšírte praktickými nadstavbami pre viac odkladacieho priestoru. Na knižky perfektne poslúži študentská knižnica s dvomi zásuvkami na dokumenty, zošity či čokoľvek, čo potrebujete mať poruke a vždy uložené.

To, že Flora poskytuje dostatok priestoru na oblečenie, dokazuje nábytok, ktorý je súčasťou série. Študentské komody s možnosťou pripojenia nadstavby so zrkadlom vytvoria z obyčajného bielizníka kozmetický stolík, ktorý dievčatá využijú na česanie, upravovanie a pohodlne si pri tom posedia vďaka stoličkám a taburetom zo série SUMMER s krásnym kvetinovým vzorom. Šatníkové skrine majú tyč na vešiaky vybavenú svetelným pásom. Osvetlenie vnútri v skrini pomáha lepšie sa rozhodnúť, čo si obliecť. Na zadnej strane skrine sa nachádza vzdušné odvetrávanie. Vďaka tomu si oblečenie udrží svoju sviežosť.

Nech je izba kompletná, vyšperkujte priestor záclonami a závesmi z kolekcie DREAM a PARADISE. PARADISE lampy Vám prinesú dostatok svetla na krásnu izbu Flora.

Dievčenský nábytok Flora spĺňa všetky potrebné certifikáty TUV, GC, E1, TSE, RoHS, CE.

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0,00