Pre bábätká > Safari Natura | Cilek

Pre bábätká - Safari Natura

Detský nábytok SAFARI NATURA

Veselé hravé prvky Safari zoberú vaše dieťa na prvú veľkú výpravu. Obklopia ho levy, tigre, žirafy, vtáky a opice. Do detailov prepracovanú Safari atmosféru potvrdzujú rúčky v tvare listov a obláčikov.

Séria Safari Natura je detský nábytok pre bábätká, určený všetkým detičkám, od narodenia až do konca základnej školy. Nemusíte sa už o nič starať, pohodlie zabezpečí detská rastúca postieľka, ktorú jedného dňa premeníte na veľkú plnohodnotnú detskú posteľ 80x180 cm, prípadne menšiu verziu na 75x160 cm. Rastúce postieľky s prístelkou sú určené pre maminy, ktoré chcú byť bližšie k svojmu dieťatku alebo potrebujú viac úložného priestoru. Trojdverová detská skriňa na detské oblečenie je navrhnutá nielen pre novorodenecké oblečenie, ale tiež pre väčšie dĺžky, presne tak, ako bude rásť vaše dieťa. Ak nemáte dostatok miesta na veľké skrine, v sérii Safari Natura objavíte aj menší variant, dvojdverovú detskú skriňu tiež uspôsobenú na menšie či väčšie kusy oblečenia. Kompletnú zostavu nábytku dopĺňa komoda so stolíkom a vešiak s poličkou, všetko v štýle Safari. Funkčne navrhnutý detský nábytok poskytuje dostatok úložného priestoru, ktorý využijete rovnako pre najmenších aj pre väčších.

Toto všetko nezabudnite doplniť doplnkovým sortimentom, ktorý vytvorí úžasne hravý priestor. Veselé záclony, baldachýn či ľahko umývateľný mäkký koberec. To všetko spolu ladí v duchu dobrodružstva. 

Řadit dle:
0 ks
Košík: 0,00
0 ks